Szkolenia

 

Cennik szkoleń

* Szkolenie podstawowe metoda 1:1
indywidualne (2 dni)                    2300 zł

grupowe – max 3 osoby (2 dni)         1500 zł

Szkolenie to jest skierowane do osób, które nie miały jeszcze doświadczenia w przedłużaniu rzęs. Część teoretyczna i praktyczna (2 dni po 7-8h), min. fizjologia rzęs, przeciwwskazania do zabiegu, wywiad z klientką, nauka pracy z pęsetami, modelowanie oka, praca na „sucho” na lalce oraz na modelce. W ramach szkolenia kursantka otrzymuje mini zestaw do rzęs (wartość ok. 200 zł): 2 pęsety, paletka rzęs, klej  i materiały reklamowe.

* Szkolenie z metod objętościowych lekkich: 2d, 3d
1 dzień                 indywidualne 1500 zł / grupowe 1100 zł

2 dni                    indywidualne 2400 zł / grupowe 1600 zł

Szkolenie zaawansowane dla osób które opanowały metodę 1 do 1. Wymagany certyfikat ze szkolenia podstawowego oraz zdjęcia prac. Teoria oraz praktyka – ok. 8h. Techniki zwiększające objętość – 2D, 3D. Ponadto, prawidłowa analiza kształtu oka, modelowanie oka, eliminacja błędów w trakcie aplikacji. W ramach szkolenia kursantka otrzymuje pęsetę do objętości. Szkolenie grupowe jest maksymalnie dla trzech osób.

 * Szkolenie z mega volume: hollywood, russian volume

1 dzień                 indywidualne 1500 zł / grupowe 1100 zł

2 dni                    indywidualne 2400 zł / grupowe 1600 zł
Szkolenie zaawansowane dla osób które opanowały metodę 1:1 oraz objętości lekkie, tj. 2D i 3D. Wymagany certyfikat ze szkolenia podstawowego. Teoria oraz praktyka – ok. 8h. Różne rodzaje technik zwiększających objętość i ich sposobów aplikacji – Hollywood Effect, Russian Volume. Ponadto, prawidłowa analiza kształtu oka, modelowanie oka, eliminacja błędów w trakcie aplikacji. W ramach szkolenia kursantka otrzymuje pęsetę do objętości. Szkolenie maksymalnie grupowe jest maksymalnie dla trzech osób.

* Szkolenie z metod objętościowych: 2d, 3d, hollywood, russian volume, stylizacja z użyciem 100% norki
indywidualne (2 dni)                    2400 zł
grupowe – max 3 osoby (2 dni)         1600 zł

Szkolenie zaawansowane dla osób które opanowały  metodę 1 do 1. Wymagany certyfikat ze szkolenia podstawowego. Teoria oraz praktyka – 2 dni po 8 h. Różne rodzaje technik zwiększających objętość i ich sposobów aplikacji – 2D, 3D, Hollywood Effect, Russian Volume. Ponadto, prawidłowa analiza kształtu oka, modelowanie oka, eliminacja błędów w trakcie aplikacji,  praca z użyciem norki syberyjskiej. W ramach szkolenia kursantka otrzymuje pęsetę do objętości.

* Doszkolenie z metody 1:1 lub metod objętościowych
1 dzień                 indywidualne 1500 zł / grupowe 1100 zł

Możliwe doszkolenie z metody 1:1 bądź doszkolenie z metod objętościowych. Teoria i praktyka na 1 modelce. Wyeliminowanie i omówienie błędów podczas aplikacji. Ilość dni dopasowana do braków w wiedzy kursantki. Szkolenie maksymalnie dla trzech osób.

* lifting rzęs z botoxem
1 dzień

grupowe – 850 zł

indywidualne – 1100 zł

Szkolenie trwa ok. 6-7h. Zakończone jest certyfikatem. Część teoretyczna i praktyczna. Praca na dwóch modelkach. Omówienie krok po kroku całej procedury zabiegu. Szkolenie maksymalnie dla trzech osób.

 

warsztaty Kim Kardashian

1 dzień

grupowe – 850 zł

indywidualne – 1100 zł

Skierowane do osób, które skończyły szkolenie podstawowe oraz szkolenie z metod objętościowych. Teoria i praktyka na 1 modelce. Nauka poszarpanego efektu. Szkolenie maksymalnie dla trzech osób.

 

 * trening VIP – 180zł /h

Skierowane do osób, które skończyły szkolenie podstawowe oraz szkolenie z metod objętościowych. Trening jest indywidualny i dopasowany pod kursanta. To kursantka decyduje na czym chce się skupić podczas spotkania. Spotkanie może opierać się tylko na praktyce na sucho, na teorii bądź wyklejeniu modelki i eliminacji błędów. Na szkolenie przyjmowani są również instruktorzy. Minimalna ilość godzin to 3h.

 

Każda kursantka Lemour Beauty objęta jest opieką i pomocą po szkoleniu. Mniej więcej 2 razy w roku organizowane są dni otwarte i wówczas każdy z kursantów może przybyć na darmowe konsultacje. 

Kursantka po szkoleniu otrzymuje dyplom uczestnictwa w zajęciach. 

Następnie w celu utrwalenia wiedzy oraz doszlifowania nabytych umiejętności kursantka ma za zadanie wykonać ćwiczenia domowe, po których

otrzymuje 2 certyfikaty – certyfikat Lemour Beauty oraz certyfikat United Lash Army.

Więcej na temat przebieg szkolenia i późniejszych prac na fp salonu pod linkiem: https://www.facebook.com/rzesywgdyni/photos/a.668479143214168/2470315146363883/?type=3&theater

 

Dodatkowo, każda kursantka Lemour Beauty otrzyma zniżki u partnerów stowarzyszenia United Lash Army, min:

* Velvet Lashes By Daria

* Lash+Brow Monica Zet

* Magnitica

* MOS

* Perfect Lashes

* Biomooi

* Flawless lashes by Loreta

* Volume Masters Poland (zniżka na szkolenia)

* Venus Beauty

* Lash Lash

* Exclusivelashes

* Amazing Lashes

* Babiarnia

* Dlux Professional

* Natural Lashes

* Smooth Lashes

* Jolash

* London Lash

* Inlei

* Da lashes

* Sarthony Studio

* Marshall Lashes

* Inklash

* Lexelle Beauty

* Rzęsownia

 

 

Po ukończeniu szkolenia kursantce przysługuje rabat 5% na produkty Noble Lashes w sklepie stacjonarnym w Gdyni. 

W cenie szkolenia są wszystkie niezbędne materiały, napoje oraz przekąski.