Szkolenia

 

Cennik szkoleń

* Szkolenie podstawowe metoda 1:1
indywidualne (2 dni)                    2300 zł

grupowe – max 3 osoby (2 dni)         1500 zł

Szkolenie to jest skierowane do osób, które nie miały jeszcze doświadczenia w przedłużaniu rzęs. Część teoretyczna i praktyczna (2 dni po 7-8h), min. fizjologia rzęs, przeciwwskazania do zabiegu, wywiad z klientką, nauka pracy z pęsetami, modelowanie oka, praca na „sucho” na lalce oraz na modelce. W ramach szkolenia kursantka otrzymuje mini zestaw do rzęs (wartość ok. 200 zł): 2 pęsety, paletka rzęs, klej  i materiały reklamowe.

* Szkolenie z metod objętościowych lekkich: 2d, 3d
1 dzień                 1100 zł

2 dni                    1600 zł

Szkolenie zaawansowane dla osób które opanowały metodę 1 do 1. Wymagany certyfikat ze szkolenia podstawowego. Teoria oraz praktyka – ok. 8h. Techniki zwiększające objętość – 2D, 3D. Ponadto, prawidłowa analiza kształtu oka, modelowanie oka, eliminacja błędów w trakcie aplikacji. W ramach szkolenia kursantka otrzymuje pęsetę do objętości. Szkolenie maksymalnie dla trzech osób.

 * Szkolenie z mega volume: hollywood, russian volume

1 dzień                 1100 zł

2 dni                    1600 zł
Szkolenie zaawansowane dla osób które opanowały metodę 1:1 oraz objętości lekkie, tj. 2D i 3D. Wymagany certyfikat ze szkolenia podstawowego. Teoria oraz praktyka – ok. 8h. Różne rodzaje technik zwiększających objętość i ich sposobów aplikacji – Hollywood Effect, Russian Volume. Ponadto, prawidłowa analiza kształtu oka, modelowanie oka, eliminacja błędów w trakcie aplikacji. W ramach szkolenia kursantka otrzymuje pęsetę do objętości. Szkolenie maksymalnie dla trzech osób.

* Szkolenie z metod objętościowych: 2d, 3d, hollywood, russian volume, stylizacja z użyciem 100% norki
indywidualne (2 dni)                    2400 zł
grupowe – max 3 osoby (2 dni)         1600 zł

Szkolenie zaawansowane dla osób które opanowały  metodę 1 do 1. Wymagany certyfikat ze szkolenia podstawowego. Teoria oraz praktyka – 2 dni po 8 h. Różne rodzaje technik zwiększających objętość i ich sposobów aplikacji – 2D, 3D, Hollywood Effect, Russian Volume. Ponadto, prawidłowa analiza kształtu oka, modelowanie oka, eliminacja błędów w trakcie aplikacji,  praca z użyciem norki syberyjskiej. W ramach szkolenia kursantka otrzymuje pęsetę do objętości.

* Doszkolenie z metody 1:1 lub metod objętościowych
1 dzień                 1100 zł

2 dni                     1500 zł

Możliwe doszkolenie z metody 1:1 bądź doszkolenie z metod objętościowych. Teoria i praktyka na 1 modelce. Wyeliminowanie i omówienie błędów podczas aplikacji. Ilość dni dopasowana do braków w wiedzy kursantki. Szkolenie maksymalnie dla trzech osób.

* lifting rzęs z botoxem
1 dzień 750 zł

Szkolenie trwa ok. 5h. Zakończone jest certyfikatem. Część teoretyczna i praktyczna. Praca na dwóch modelkach. Omówienie krok po kroku całej procedury zabiegu. Szkolenie maksymalnie dla trzech osób.

 

Kursantka po otrzymuje certyfikat Noble Lashes. Po ukończeniu szkolenia kursantce przysługuje rabat 5% na produkty Noble Lashes. Istnieje możliwość zakupienia produktów – sklep stacjonarny Noble Lashes. 

W cenie szkolenia są wszystkie niezbędne materiały, napoje oraz ciepły posiłek.