Regulamin

1. Każda klientka przy rezerwacji terminu zobowiązana jest do wpłaty zadatku na konto w wysokości 50 zł. Na wpłatę są 3 dni robocze. Dopiero po zaksięgowaniu zadatku termin jest rezerwowany. W przypadku nie stawienia się klientki na wizytę, stylistka wyznacza drugi termin – jest to pierwszy wolny termin w kalendarzu. W momencie ponownego nie stawienia się, zadatek przepada. Będzie nam miło jeśli w przypadku rezygnacji powiadomią nas panie o tym wiadomością sms.

2. W sytuacji spóźnienia się klientki na wizytę, stylistka wykonuje tyle aplikacji ile zdąży w przeznaczonym na to czasie. Spóźnienie nie powoduje obniżenia ceny.

3. Prosimy o przychodzenie na zabieg bez makijażu oczu. Zapewnia to lepszą trwałość aplikacji.

4. Zabieg trwa od 2 do 3 godzin, zależnie od metody i ilości rzęs klientki. Prosimy o zarezerwowanie dostatecznie dużo czasu na wizytę w naszym salonie. Zależy nam na tym, aby każda aplikacja rzęs była dopracowana.

5. Jeśli nie odbieramy telefonu w godzinach pracy to prosimy pisać SMS.

6. Prosimy mieć na uwadze długi czas oczekiwania na wolny termin. Wolne godziny z dnia na dzień zdarzają się tylko i wyłącznie w przypadku odwołania lub przełożenia wizyty przez inną panią. Zachęcamy do zapisywania się na dwa terminy do przodu.

7. Stylizacja rzęs polega na upiększeniu oczu, twarzy, podkreśleniu piękna, ale przede wszystkim na nieszkodzeniu rzęsom naturalnym. Jeśli kondycja rzęs naturalnych jest nieprawidłowa albo oczekiwany przez klientkę efekt może zaszkodzić rzęsom naturalnym to stylistka ma prawo odmówić wykonania zabiegu.

8. Umówienie się na wizytę oznacza automatyczną akceptację powyższego regulaminu.