Międzynarodowe mistrzostwa Lash Me – 8,9.04.2017

Mistrzostwa Lash Me in Warsaw – 8,9.04.2017

Od mistrzostw minęło już kilka dni, emocje opadły, teraz mogę sklecić kilka zdań. :)
Każdy kto był na mistrzostwach, wie, że taka „impreza” to niesamowita przygoda, ale też stres, emocje i dużo dużo pracy.
Nie zawsze jest łatwo, nie zawsze jest kolorowo…nie zawsze jest podium. Czasami dzielą nas minimalne punkty, może nawet setne. Tym razem udało się. 2 puchary w najwyższej kategorii w postaci oskarów, medal oraz nagroda specjalna od jurorów dołączyły do mojej kolekcji. :) Praca za uwielbianą przeze mnie metodę 1:1 oraz Lash art zostały nagrodzone.
To był mój pierwszy Lash Art na mistrzostwach i mam nadzieję, że nie ostatni. Konkurencja była ogromna, tym większa moja radość i duma.
Wbrew pozorom konkurencja Lash Art jest konkurencją niesamowicie wymagającą i pracochłonną. Przyznam szczerze, że nie zdawałam sobie wcześniej z tego sprawy. Potrzeba wielu dni, wielu nieprzespanych nocy, by stworzyć spójną całość. Całość, która powinna zaskakiwać i intrygować. Potrzeba wiele cierpliwości – zwłaszcza, gdy element nad którym pracowałaś kilka dni niespodziewanie się rozsypuje i okazuje sie, że znowu cofasz się kilka kroków wstecz. Dlatego bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do mojego sukcesu. Moja ekipa wspomagająca znosiła moja nerwy bardzo dzielnie i w każdej wolnej chwili pomagała mi. Magdalena, Iza, Ania, moja dzielna modelka Wiktoria, pani Paulina Kurmin (wyczarowała przepiękne paznokcie, które były dopełnieniem całości) – dziękuję :)
Dziękuję moim pozostałym modelkom, które już nie pierwszy raz użyczyły mi swoich pięknych oczu. To wspaniałe, że zawsze mogę na Was polegać. :)
Te mistrzostwa to także mój sukces zawodowy jako instruktora. Jestem dumna, że tyle moich kursantek odważyło się wystartować. To wspaniałe, że chcecie się rozwijać.
Magdalena, z którą na co dzień mam okazję współpracować – 1sze miejsce w kategorii 5-6D oraz dwukrotne 4te miejsce – wspaniale! Wszystkie moje kursantki wykleiły wspaniałe prace i mam nadzieję, że będą dalej próbować swoich sił. :)
Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział, dosłownie wszystkim.
Ekipa Noble Lashes zdobyła 10 pucharów i 3 medale :)  Brawo!
Dziękuję za wszystkie wspaniałe nagrody oraz organizację.  Sponsorzy dali czadu :)
Joannas Lashes, Magnitica Lashes, Amazing Lashes, Violet Lashes, Lash Master Exclusive lashes oraz Lash me.

jurorzy:
Irina Ronite
Irina Andreeva
Daniya Hoffmann
Viktoria Stankus
Ekaterina Kimlova

collage

collage (1)

20170410_103042

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.